WYCHODZIMY ZE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA!!!

  Polskie środowisko wolnościowe od początku 2022 roku podejmuje działania, których celem jest ZAALARMOWANIE POLAKÓW O ZAGROŻENIU ZE STRONY ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA (WHO) DLA SUWERENNOŚCI POLSKI IORAZ PRAW I WOLNOŚCI LUDZI.

  Światowej Organizacji Zdrowia WHO jest organizacją całkowicie skompromitowaną i stanowi zagrożenie, o którym MEDIA MILCZĄ!!!

  ZOBACZ KONIECZNIE!!!

  W ostatnich miesiącach odbyły się Parlamencie Europejskim dwie niezwykle ważne konferencje poświęcone bezprecedensowym zagrożeniom płynącym ze zmian międzynarodowego prawa zdrowotnego – poprawki Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych IHR (2005) i WHO CA+ (“traktat pandemiczny”):

  – 19 kwietnia 2023 r. Strasburg “Childrens’ Health Defense

  https://youtu.be/mll3s0BnJ5g


  – 4 lipca 2023 r. Bruksela Europejska Inicjatywa Obywatelska ” Trust and Freedom”

  https://www.youtube.com/watch?v=bwL4HLvHEcI

  50 ORGANIZACJI JEST SYGNATARIUSZAMI ŻĄDANIA WYJŚCIA POLSKI ZE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA ORAZ KONSTYTUCYJNEJ GWARANCJI MOŻLIWOŚCI UŻYWANIA GOTÓWKI. POBIERZ DOKUMENT:

  POZNAJMY STANOWISKO OSÓB PUBLICZNYCH W TEJ SPRAWIE

  Pobierz dokument dołącz do niego wypełniony wzór pisma (poniżej) i wystąp do osób publicznych z wnioskiem o przedstawienie jasnego stanowiska na piśmie w temacie wyjścia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia oraz konstytucyjnej gwarancji gotówki.

  Dowiedzmy się co osoby publiczne (posłowie, senatorowie, kandydaci, organizacje, fundacje oraz przedstawiciele mediów) zrobiły i zamierzają zrobić aby obronić Polskę i Polaków przed wpływem WHO.

  Każde stanowisko opublikujemy na naszej stronie.

  #STOPWHOPL