Warto obejrzeć

  Filmy warte obejrzenia

  Zaczadzeni zrównoważonym rozwojem – rozmowa z dr Ciborowską

  Zrównoważony rozwój to nic innego, jak plan polityczny, formowany na kształt religii. W zamyśle neomarksistowskich ideologów ma on uruchamiać w ludziach pewne zachowania, rytuały związane z kultem matki Ziemi. Zagrożeniem dla niej jest człowiek – jako podła i wadliwa część całego ekosystemu. Stąd biorą się wszelakie pomysły depopulacyjne, które będą z czasem pogłębiane. W kolejce do regulacji jest więcej dziedzin.

  Zrównoważony rozwój – wykład dr Ciborowskiej

  Dr Aldona Ciborowska wyjaśnia, na podstawie pracy Marguerite A. Peeters, jakie są prawdziwe cele ideologii zrównoważonego rozwoju. Wykład jest podstawą do zrozumienia obecnej rzeczywistości i zachodzących wokół nas procesów.

  Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – nadchodzi globalne wychowanie

  Organizacja ONZ postanowiła zejść ze swojego piedestału i zająć się wychowywaniem dzieci i to w pewnym określonym kierunku, nie tylko obejmującym kwestie gender. W tym samym czasie rodzice coraz bardziej abdykują w ogóle z potrzeby wychowania swoich pociech, rzekomo dla dobra dzieci, w imię absolutyzacji wolności i swobody. Jak to się wszystko skończy? Nie wróży to nic dobrego.

  Piotr Nisztor i Piotr Paluczkiewicz o WHO

  Piotr Nisztor w programie Śledczym Okiem opowiada o kontrowersjach związanych z WHO. Gościem był Piotr Paluczkiewicz, wiceprezes Warsaw Enterpise Institute. W programie jest omówiony proces zepsucia globalnych organizacji oraz nadużycia i afery seksualne WHO. Dowiesz się jakiej wysokości fundusz rocznie zbiera Światowa Organizacja Zdrowia i na co go przeznacza. Pada też ważne pytanie, niestety pozostawione bez odpowiedzi, co Polska dostaje z wpłacanej rocznie obowiązkowej składki na tę organizację.

  Wykład Prof. Ryszarda Zajączkowskiego

  Prof. Ryszard Zajączkowski mówi o swojej książce “Globalna zmiana”. Autor w wykładzie o tym, co zależy od nas oraz przedstawia wachlarz działań, które może podjąć każdy z nas.

  Szczepienia, biznes przez przymus – prof. Stanisław Wiąckowski

  Stan zagrożenia publicznego to zakamuflowane przejęcie władzy

  Prezentacja autorstwa Katherine Watt, przygotowana na potrzeby sympozjum pod hasłem ‘Umocnienie globalnego trybu kryzysowego w dziedzinie zdrowia “Implikacje dla zdrowia i praw człowieka’, która odbyła się w Dublinie w dn. 15-16 czerwca 2023, dotycząca prawnych aspektów operacji ‘Covid’, będącej zwieńczeniem trwającego od ponad wieku programu militaryzacji zdrowia publicznego.

  Planowany medyczny terror – medialna zmowa milczenia.

  Rozmowa Andrzeja Ponety z Dorota Rodziewicz o planowanych zmianach w Międzynarodowych Przepisach Zdowotnych IHR (2005) oraz nowym Traktacie Pandemicznym.