Warto obejrzeć

  Filmy warte obejrzenia

  Todd Callender – Militaryzacja Zdrowia Publicznego. Ramy rawne dla globalnej depopulacji (Lektor PL)

  Film który koniecznie trzeba zobaczyć! Prezentacja amerykańskiego prawnika Todda Callendera, wygłoszona podczas międzynarodowej konferencji “Wizja przyszłości: Jak zmieni się Europa i globalna sytuacja w 2025 roku?”, która odbyła się w Chorwackim Parlamencie 1-2 grudnia 2023 r. Dostępne są liczne oficjalne dokumenty, które dostarczają rzetelnych informacji na temat planów “elit” w kontekście globalnej społeczności.

  Link do oryginalnego źródła:
  https://www.bitchute.com/video/8H5k0t6gst2Q/

  Parlamentarny Zespół ds. Światowej Organizacji Zdrowia – Grzegorz Płaczek, James Roguski.

  Parlamentarny Zespół ds. Światowej Organizacji Zdrowia. Analiza prawna planowanych zmian w traktatach dot. WHO. James Roguski jest badaczem, autorem, zwolennikiem zdrowia naturalnego i aktywistą, który jest światowej sławy ekspetem badającym i ujawniającym wiele knfliktów i nadużyć w instytucji WHO.

  Źródło: https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/transmisja.xsp?documentId=798E7193C5FB27A9C1258AE5002B4C5A&symbol=TRANSMISJA_ARCH&info=T

  Wojna o Nasze Dzieci (Lektor PL)

  Film dokumentalny o indoktrynowaniu dzieci ideologią gender, zachęcaniu ich do zmiany płci i ograniczaniu praw rodziców, którzy temu się sprzeciwiają. Film ukazuje plan bitwy używany do kontrolowania przyszłości. Aby wygrać tę wojnę, musisz zrozumieć taktykę swojego wroga.

  Link do oryginalnego źródła: https://rumble.com/v4l9x7i-wojna-o-nasze-dzieci-polski-lektor.html

  PROMOCJA ZBOCZEŃ W CENTRUM MIASTA – Inicjatywa #StopWHO i ochrona NASZYCH dzieci przed seksualizacją.

  Komentarz z sieci, celnie: “Samorząd terytorialny wyjałowiony z wartości etycznych i obywatelskości przeistacza się w hybrydę władzy politycznej i kulturowej anarchii. – To, co pokazuje i współfinansuje #Wrocław obrazuje miałkość i upodobania lokalnych decydentów, ale nie jest wyjątkiem. – Zaspokajanie niskich potrzeb, hołdowanie bezguściu i wrzaskowi, lansowanie się na błocie banału i kreowanie się poprzez prymitywizm to sposoby na zaistnienie dla bezideowych postpolitycznych wydmuszek”

  Link do oryginalnego źródła: https://www.youtube.com/watch?v=cFUa4lZcxDk

  Jennifer Bilek jest dziennikarką śledczą, feministką i wiodącym głosem naprawdę zaglądającym za kurtynę tego, kto przepycha tę TRANS AGENDĘ! Źródło: Jennifer Bilek | Who is Behind the TRANS AGENDA?

  Link do oryginalnego źródła: https://www.youtube.com/watch?v=tLXdoqXbC6k

  Zaczadzeni zrównoważonym rozwojem – rozmowa z dr Ciborowską

  Zrównoważony rozwój to nic innego, jak plan polityczny, formowany na kształt religii. W zamyśle neomarksistowskich ideologów ma on uruchamiać w ludziach pewne zachowania, rytuały związane z kultem matki Ziemi. Zagrożeniem dla niej jest człowiek – jako podła i wadliwa część całego ekosystemu. Stąd biorą się wszelakie pomysły depopulacyjne, które będą z czasem pogłębiane. W kolejce do regulacji jest więcej dziedzin.

  Zrównoważony rozwój – wykład dr Ciborowskiej

  Dr Aldona Ciborowska wyjaśnia, na podstawie pracy Marguerite A. Peeters, jakie są prawdziwe cele ideologii zrównoważonego rozwoju. Wykład jest podstawą do zrozumienia obecnej rzeczywistości i zachodzących wokół nas procesów.

  STOP SANITARNEJ DYKTATURZE WHO – Norymberga 2.0.

  W dniu 19 czerwca 2023 r. odbyło się X IV posiedzenie Sejmowej Komisji do spraw nadużyć covid Norymberga 2.0. Podczas tego spotkania Dorota Rodziewicz z Stowarzyszenia Nauczycieli i Pracowników Oświaty “Nauczyciele dla Wolności” wyraziła oburzenie brakiem informowania opinii publicznej o zmianach w prawie międzynarodowym. Krytykowano działania Światowej Organizacji Zdrowia.
  Link do całego nagrania:  https://banbye.com/watch/v_tiqSGTAH8dpH & https://rumble.com/v2vk5d2-planowana-dyktatura-who-norymberga-2.0..html

  Szokujące Ustalenia Europosłów, Lekarzy i Prawników! Konferencja w Strasburgu 19-04-2023

  Dnia 19 kwietnia br. odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja na temat tzw. traktatu pandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia. Została ona zorganizowana przez europejskich posłów Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes. Zaproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO i którzy przedstawili ich własną zawodową ocenę sytuacji sanitarnej z ostatnich trzech lat na poziomie światowym, jak i obecne tendencje rozwojowe zarządzania epidemiami. 

  Źródło : https://youtu.be/mll3s0BnJ5g?si=2upBdPiP7iu7Agdr

   

   

  Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – nadchodzi globalne wychowanie

  Organizacja ONZ postanowiła zejść ze swojego piedestału i zająć się wychowywaniem dzieci i to w pewnym określonym kierunku, nie tylko obejmującym kwestie gender. W tym samym czasie rodzice coraz bardziej abdykują w ogóle z potrzeby wychowania swoich pociech, rzekomo dla dobra dzieci, w imię absolutyzacji wolności i swobody. Jak to się wszystko skończy? Nie wróży to nic dobrego.

  Piotr Nisztor i Piotr Palutkiewicz o WHO

  Piotr Nisztor w programie Śledczym Okiem opowiada o kontrowersjach związanych z WHO. Gościem był Piotr Paluczkiewicz, wiceprezes Warsaw Enterpise Institute. W programie jest omówiony proces zepsucia globalnych organizacji oraz nadużycia i afery seksualne WHO. Dowiesz się jakiej wysokości fundusz rocznie zbiera Światowa Organizacja Zdrowia i na co go przeznacza. Pada też ważne pytanie, niestety pozostawione bez odpowiedzi, co Polska dostaje z wpłacanej rocznie obowiązkowej składki na tę organizację.

  Wykład Prof. Ryszarda Zajączkowskiego

  Prof. Ryszard Zajączkowski mówi o swojej książce “Globalna zmiana”. Autor w wykładzie o tym, co zależy od nas oraz przedstawia wachlarz działań, które może podjąć każdy z nas.

  Szczepienia, biznes przez przymus – prof. Stanisław Wiąckowski

  Prof. Stanisław Wiąckowski wykazuje w ujęciu historycznym, że szczepienia ochronne są jednym z gigantycznych oszustw medycznych, a także wynalezienie ich nie miało żadnego wpływu na wygaśnięcie ognisk chorób zakaźnych na świecie. Wykazuje szkodliwość i negatywne konsekwencje stosowania tych preparatów u dzieci.

  Stan zagrożenia publicznego to zakamuflowane przejęcie władzy

  Prezentacja autorstwa Katherine Watt, przygotowana na potrzeby sympozjum pod hasłem ‘Umocnienie globalnego trybu kryzysowego w dziedzinie zdrowia “Implikacje dla zdrowia i praw człowieka’, która odbyła się w Dublinie w dn. 15-16 czerwca 2023, dotycząca prawnych aspektów operacji ‘Covid’, będącej zwieńczeniem trwającego od ponad wieku programu militaryzacji zdrowia publicznego.

  Planowany medyczny terror – medialna zmowa milczenia.

  Rozmowa Andrzeja Ponety z Dorota Rodziewicz o planowanych zmianach w Międzynarodowych Przepisach Zdowotnych IHR (2005) oraz nowym Traktacie Pandemicznym.

  Wystąpienie w sądzie Helsinskim Dr.Aseem Malhotra (Angielski)

   Wystąpienie w sądzie Helsinskim jednego z najbardziej cenionych przed pandemia kardiologów, początkowo ambasadora szczepień na Covid, który już przed pandemią był zaangażowany w walkę z korupcja w medycynie, przejrzawszy na oczy nasilił walkę z korupcją w medycynie, włączając w to walkę ze szczepionkami na Covid.  

  Źródło: https://rumble.com/v4q0080-must-watch-dr-malhotra-testifies-in-finland-helsinki-covid-court-why-covid-.html

  Trust and Freedom – oficjalne rozpoczęcie inicjatywy w Parlamencie Europejskim (Angielski)

  Zapraszamy do obejrzenia naszej oficjalnej konferencji z Parlamentu Europejskiego w Strasburgu z udziałem obywateli z inicjatywy, posłów do Parlamentu Europejskiego i specjalistów.

  Czego chcemy?
  1: poszanowanie godności ludzkiej i uznanie świadomej zgody.
  2: zwiększenie przejrzystości i wzmocnienie pozycji obywateli.
  PODPISZ INICJATYWĘ https://eci.ec.europa.eu/040/public/#/screen/home

  Źródło : https://rumble.com/v4120hp-trust-and-freedom-official-launch-of-the-initiative-conferencel.html