WYRAŹ DOBITNIE SWOJE ZDANIE NA TEMAT WHO W PETYCJI – ŻĄDANIU WYJŚCIA POLSKI ZE ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA (swój podpis potwierdź w mailu):

  https://www.petycjeonline.com/stop_who_danie_wyjcia_polski_ze_wiatowej_organizacji_zdrowia?fbclid=IwAR0aADWBN9kUQ1ihRdYAGD3kz6jU8hfnluMdfWomIWS-QZRIn7cQAI0JvDI#form

  „WIELKI OPÓR, A NIE WIELKI RESET”
  „Oni nie będą posiadać nikogo i będą nieszczęśliwi”

  Po zapoznaniu się z informacjami na tej stronie możesz zadać sobie pytanie: ale co ja mogę zrobić? Odpowiedź jest prosta- więcej, niż Ci się wydaje.

  Ty masz MOC ZMIANY!!!

  Od naszego działania zależy przyszłość nasza, naszych bliskich oraz następnych pokoleń. Ta strona internetowa powstała, żeby dostarczyć Ci skutecznego narzędzia do obrony Prawdy, Godności i Wolności. Masz wiedzę i broń do aktywnej obrony Twoich praw.

  Naszym celem jest zatrzymanie umów WHO – poprawek Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych IHR (2005) i WHO CA+ „traktatu antypandemicznego oraz wyjście Polski z tej mafijnej organizacji.

  • Spokojnie i merytorycznie rozmawiajMY z ludźmi. Każda okazja jest dobra do przekazania ważnych informacji o procedowanych niedopuszczalnych umowach, prawdziwych celach, powiązaniach i korupcji, która kryje się pod nazwą Światowa Organizacja Zdrowia. Wszystkie działania zwiększające świadomość ludzi w tym temacie są na wagę złota!!!
  • UdostępniajMY i rozpowszechniajMY (z własnym opisem i komentarzem) materiały udostępnione na tej stronie. ZadbajMY aby te fakty dotarły do jak najszerszego grona ludzi.
  • ZainteresujMY informacjami dotyczącymi WHO lokalne media – gazety, lokalne telewizje i rozgłośnie radiowe, media internetowe i youtuberów.
  • WysyłajMY pytania do dziennikarzy i ludzi mediów – dlaczego milczą??? Dlaczego nie informują opinii publicznej o tym niezwykle ważnym temacie???
  • ŻądajMY zajęcia stanowiska w temacie WHO organizacji, które deklarują obronę praw człowieka i mają chronić ludzi przed takimi zagrożeniami. Dlaczego nie alarmują o próbie wykreślenia z Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych IHR (2005) wymogu realizaowania ich z pełnym poszanowaniem godności, praw człowieka oraz fundamentalnych wolności!!!??? (dokument A/WGIHR//2/6)
  • UżywajMY dostępnych dla nas mediów społecznościowych do podniesienia alarmu w temacie polityki zdrowotnej WHO, która zagraża godności i wolności każdego z nas, wolności słowa oraz suwerenności Polski i wszystkich krajów członkowskich.
  • TwórzMY grafiki, memy i użyjMY swojej kreatywności, fantazji i talentów do nagłośnienia tematu w humorystyczny, sarkastyczny, groteskowy i kreatywny sposób.
  • DrukujMY i rozpowszechniajMY ulotki i materiały w wersji papierowej. Nie do wszystkich odbiorców trafia wersja elektroniczna.

  To tylko kilka z możliwych sposobów na ZATRZYMANIE TEGO GLOBALNEGO SZALEŃSTWA!!!

  Pięknie o tym, co możeMY zrobić w tej sprawie powiedziała dr Emilia Sykut-Domańska na koniec swojego wykładu na temat: „Dokąd zmierzaMY???” w Krakowie podczas konferencji „Od fałszu i faszyzmu do prawdy i wolności”:
  (od 24:30 min)

  Cały wykład jest godny uważnego wysłuchania i poznania odpowiedzi na postawione pytanie:

  DOKĄD ZMIERZAMY???

  MY Ludzie / MEDIA / PRAWDA

  Czas najwyższy zburzyć tę tamę!!! Rola mediów jest kluczowa w tajnym przeprowadzaniu zamachu na nasze fundamentalne prawa – wolność wyboru, godność, suwerenność, wolność słowa oraz prawa naturalne. Wszelkie działania, wywieranie presji oraz cała gama innych oddziaływań zmierzających do zawalenia tamy są cenne i ważne!!!

  APEL O PRAWDĘ DO MEDIÓW

  RAZEM ZATRZYMAMY TO GLOBALNE SZALEŃSTWO!!!

  Stowarzyszenia i organizacje wolnościowe opracowały wspólne stanowisko dotyczące WHO CA+ “traktatu antypandemicznego” oraz w październiku 2022 roku wystosowały do posłów, senatorów, polskich europarlamentarzystów oraz naszych reprezentantów w WHO Apel wzywający do zatrzymania wpływu WHO na politykę zdrowotną Polski. Od dwóch lat realizowane są działania mające na celu zatrzymanie globalnego zamachu stanu, którego realizuje między innymi WHO. Dołącz do nas. Ty masz MOC zmiany!!!

  Wykorzystaj stanowisko i apel do swoich działań. Rozpowszechniaj informację o tych dokumentach oraz wykorzystaj go w całości lub części do własnego rozwijania tej oddolnej kampanii informacyjnej. Wysyłaj go do urzędników, organizacji oraz ludzi mediów. Wykorzystaj swoje kompetencje i potencjał do działania!!!

  Przykładem wydarzenia jakie każdy z nas może zorganizować w swoim miejscu zamieszkania jest zorganizowane przez Stowarzyszenie “Nauczyciele dla Wolności” wydarzenie na warszawskiej starówce w dniu 13 maja 2022 r.

  Nagranie całości: przemowy, happening oraz “krąg prawdy”: