Żródło: https://stopworldcontrol.com/maori/

  Międzynarodowy zespół prawników i naukowców połączył siły z rdzennymi Maorysami z Nowej Zelandii. Rozpoczną oni postępowanie sądowe w celu postawienia przed sądem osób odpowiedzialnych za plandemię COVID-19.

  Wymiar sprawiedliwości niezależnych Maorysów z Nowej Zelandii jest idealny do rozpoczęcia tych procesów, ponieważ są oni poza kontrolą zachodniego establishmentu finansowego. Ci zachodni elitaryści skorumpowali większość światowego systemu sądownictwa, aby upewnić się, że nigdy nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.
  swoje zbrodnie przeciwko ludzkości.

  Nadchodzące postępowanie sądowe ustanowi precedens sądowy dla reszty świata.dla reszty świata, ponieważ dowody, które zostaną ujawnione, będą mogły zostać wykorzystane w każdym innym sądzie. Adwokat dr Reiner Fuellmich wyjaśnia więcej w tym wywiadziez Stop World Control…Pobierz ten film za darmo i prześlij go gdziekolwiek chcesz.Opublikuj go w mediach społecznościowych, na własnym blogu itp.

  Mogę zdradzić ci sekret?

  Ujawniamy znacznie więcej niż tylko ten film. Na przykład, w jaki sposób jedna korporacja jest praktycznie właścicielem całego świata, kim są ukryte podmioty kontrolujące większość rządów, w jaki sposób nasze wybory są ustawiane, aby pozycjonować marionetki przestępców, w jaki sposób nasza pogoda jest manipulowana w celu wywołania “zmian klimatycznych”, a nawet w jaki sposób pandemie są zaaranżowane w celu narzucenia tyranii ludzkości. Wszystko jest w 100% oparte na dowodach i można je dokładnie sprawdzić za pomocą setek odniesień.

  MAORI vs. PLANDEMIC – With Dr Reiner Fuellmich and international attorneys