Opis wydarzenia na fb:

  https://facebook.com/events/s/wielki-spo%C5%82eczny-protest-przec/656597279968925/

  W piątek pierwszego grudnia spotykamy się o godzinie 12.00 pod budynkiem Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15 w Warszawie, aby wyrazić nasz BRAK ZGODY na zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) i “traktat pandemiczny”.

  Trzysta siedem groźnych zmian w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych zostanie wprowadzonych w życie bez debaty, konsultacji a nawet poinformowania opinii publicznej jeśli nie przełamieMY zmowy milczenia i nie zażądaMY wyjścia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia!!! STOP WHO (www.stopwho.pl)!!!

  Zatrzymanie zmian w IHR (2005) i “traktatu pandemicznego” jest ważne dla przyszłości naszej, naszych bliskich oraz następnych pokoleń!!!

  Mislav Kulakusic – chorwacki europarlamentarzysta:

  https://twitter.com/mislavkolakusic/status/1660567427778838528

  “Światowa Organizacja Zdrowia powinna zostać uznana za organizację terrorystyczną za wygłaszane kłamstwa i wyrządzone krzywdy. Bezpieczniejsze dla ludzi byłoby podpisanie umowy z kolumbijskim kartelem narkotykowym niż z WHO!!!”

  Propozycje działań:
  WHO – przełamujeMY zmowę milczenia i zatrzymujeMY zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) Światowej Organizacji Zdrowia

  Na stronie Stowarzyszenia “Nauczyciele dla Wolności” jest do pobrania opracowanie Mariusza Jagóry, która dokładnie opisuje temat zagrożeń wynikających z polityki Światowej Organizacji Zdrowia.

  https://mariuszjagora.substack.com/p/list-w-sprawie-who

  DOCIERAMY Z TYM WAŻNYM TEMATEM DO MEDIÓW LOKALNYCH, SAMORZĄDÓW. SEJMIKÓW WOJEWÓDZKICH ORAZ ORGANIZACJI DEKLARUJĄCYCH OBRONĘ PRAW CZŁOWIEKA

  Tekst może być podstawą do opracowania petycji, wniosków lub skarg do organizacji na wszystkich poziomach decyzyjnych – od radnych miejskich przez posłów i senatorów, a kończąc na europarlamentarzystach. Zainteresujmy tematem media lokalne, gazety, rozgłośnie radiowe, telewizje internetowe oraz youtuberów i tiktokerów.

  GAZETA “Świat Wolności” – pierwszy numer poświęcony zagrożeniom ze strony polityki Światowej Organizacji Zdrowia


  Link do zrzutki:
  https://zrzutka.pl/h9bway

  Koszt jednego egzemplarza (12 stron) – 25 groszy plus koszty przesyłki.

  stopwhopl@proton.me

  Gazeta jest świetnym narzędziem, żeby przerwać zmowę milczenia mediów w tym niebezpiecznym dla nas wszystkich temacie. Za naszym pośrednictwem może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, którzy nie są użytkownikami mediów społecznościowych.

  ŻądaMY wyjścia Polski ze Światowej Organizacji Zdrowia!!!