“Szkoły muszą wyposażyć dzieci w partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO”

  “Szkoły muszą wyposażyć dzieci w partnerów seksualnych” – twierdzą ONZ i WHO” to tytuł artykułu Stop World Control, który zawiera dowody sugerujące, że Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) seksualizują małe dzieci w szkołach podstawowych na całym świecie w celu normalizacji pedofilii.

  Raport składa się z “samych solidnych dowodów, z wieloma oficjalnymi dokumentami” Poniżej publikujemy część tego obszernego raportu, jednak filmy, książki, archiwa itp. Wszystkie dokumenty PDF można pobrać z sekcji referencji na końcu oryginalnego raportu.

  Oficjalne oświadczenia Organizacji Narodów Zjednoczonych są jasne: chcą, aby cały świat został przekształcony. Chcą sprawić, aby małe dzieci miały stosunki seksualne, uczyły się masturbacji i korzystały z pornografii online. Wszystko to jest częścią tego programu. W Stanach Zjednoczonych administracja Bidena wydała oświadczenia potwierdzające plany wdrożenia tego programu w całych Stanach Zjednoczonych tak szybko, jak to możliwe, nie później niż do 2030 roku.

  CZY ZGODZIMY SIĘ NA TO W POLSCE???

  Przeczytaj też:

  https://stopwho.pl/wp-admin/post.php?post=395&action=edit