Nadciąga światowa dyktatura!!!

  8 maja 2023 roku w Monachium w godzinach 14-18 odbyło się sympozjum prasowe MWGFD (Towarzystwo Lekarzy i Naukowców na rzecz Zdrowia, Wolności i Demokracji e.V.).

  To, co sprzedaje się nam tutaj jako instrument międzynarodowej współpracy w zakresie kontroli chorób i filantropijnych strategii radzenia sobie z nimi, jest de facto instrumentem totalitarnej autokracji.

  Międzynarodowe Przepisy Zdrowotne (IHR) będą omawiane w tygodniu 21-28 maja 2023 w Genewie i mają być przyjęte w maju 2024 r. zwykłą większością głosów. Nie jest wymagana ratyfikacja przez kraje członkowskie.

  Pod pozorem prewencyjnej opieki zdrowotnej WHO ma w przyszłości przejąć kontrolę nad wszystkimi krajami członkowskimi na całym świecie za pomocą samodzielnie wygenerowanych stanów wyjątkowych i jeszcze bardziej rozkręcić biznes przestępczych koncernów farmaceutycznych. Byłby to “totalitaryzm pod klucz”. Bez jakiejkolwiek kontroli parlamentarnej czy demokratycznej, WHO nie tylko upoważnia się do wykorzystywania nawet potencjalnych stanów nadzwyczajnych do ogłaszania pandemii, ale także do wydawania wiążących instrukcji państwom członkowskim zamiast zaleceń doradczych i do kontrolowania ich.

  Poprzez IHR WHO ma nawet ingerować w obszary życia wysoce osobistego (badania lekarskie, dowody na stosowanie profilaktyki, szczepionek, śledzenie kontaktów, monitorowanie kwarantanny itp.) W tygodniu konferencyjnym był też omawiany i finalizowany tzw. traktat antypandemiczny, czyli uzupełnienie konwencji WHO (CA+), która jest już dostępna w wersji “zerowej”. Głosowanie nad tym traktatem ma się następnie odbyć w maju 2024 roku; wymaga to jednak większości 2/3 głosów i późniejszej ratyfikacji.

  Podczas sympozjum prasowego prelegenci odnieśli się do obu dokumentów i omówią je z przedstawicielami mediów. Jeśli teraz nie przedstawimy jednolitego frontu oporu przeciwko wyprzedaży suwerenności narodowej naszego kraju, oba dokumenty będą wiążące w świetle prawa międzynarodowego. Ktokolwiek podpisze te dokumenty, popełnia zdradę stanu i musi być odpowiednio ścigany. Z pewnością będzie to miało również wpływ na następne wybory.

  https://www.mwgfd.org/2023/05/pressesymposium-am-8-mai-2023/

  prof. dr Harald Walach „Pandemia minęła, czujność musi pozostać” – treść wykładu z konferencji “WHO cares?”
  https://harald-walach.de/2023/05/09/die-pandemie-ist-vorbei-die-wachsamkeit-muss-bleiben/

  Całe sympozjum:

  https://rumble.com/user/mwgfd

  Dr Sylvia Behrendt:

  https://rumble.com/v2n4us0-mag.-dr.-iur.-silvia-behrendt-pressesymposium-8.-mai-2023-who-cares-weltdik.html

  DOŁĄCZ DO NAS. MOŻE CHCIAŁBYŚ ZROBIĆ TŁUMACZENIE TEJ KONFERENCJI?? ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Skontaktuj się z nami: stopwhopl@proton.me