1. KONFLIKT INTERESÓW – WHO jest infiltrowana przez Big Farmę, Big Tech, Big Money i Big Fundacje. Została skorumpowana przez darowizny finansowe od korporacji i organizacji pozarządowych. WHO podąża za dyktatem interesariuszy ignorując interes Nas Ludzi.
  2. SZALEŃSTWO SZCZEPIONKOWE – Na decyzje i działania WHO mają wpływ producenci preparatów szczepionkowych i sojusze szczepionkowe takie jak GAVI. WHO już dawno straciła z oczu swój główny cel, czyli promocję zdrowia i dobro ludzi. Szczepienia stały się jedyną propozycją, jedynym panaceum. Promowane preparaty nie tylko nie wpłynęły na poprawę zdrowia ludzi, ale w rzeczywistości spowodowały wiele zdarzeń niepożądanych i wpłynęły na pogorszenie ogólnego stanu zdrowia miliardów ludzi. Alternatywne terapie mające na celu wzmocnienie naturalnej odporności są zwalczane na rzecz działań przynoszących zyski Big Pharmie.
  3. BIUROKRACJA I MARNOTRASTWO – WHO jest zdominowana przez biurokratów i technokratów, a nie przez lekarzy oddanych pacjentom i pomaganiu im w utrzymaniu dobrego zdrowia i uzdrawianiu. Światowa Organizacja Zdrowia marnuje ogromne sumy pieniędzy na pensje dla swojego personelu i jego kosztów podróży do tego stopnia, że programy związane ze zdrowiem są chronicznie niedofinansowane.
  4. PODSYCANIE STRACHU – WHO stosuje politykę strachu. Bierze udział we współpracy z mediami w rozdmuchiwaniu pandemii o zasięgu międzynarodowym, takich jak ospa wietrzna, świńska grypa (AH1N1) czy COVID-19.
  5. KOMPROMITUJĄCE ZALECENIA – zalecenia WHO wspierają rozszerzanie stosowania farmaceutyków, takich jak opiaty, które są odpowiedzialne za ogromną liczbę niepotrzebnych zgonów.
  6. FAŁSZYWY MODEL ZDROWIA – WHO jest mafijnie powiązana z przemysłem farmakologicznym i medycznym. W służbie farmacji Światowa Organizacja Zdrowia promuje medycynę alopatyczną, która maskuje tylko objawy nie powodując realnej poprawy zdrowia. WHO nie oferuje forum dla dyskusji i debaty naukowej oraz wyraźnie marginalizuje naturalne metody leczenia, z ktorych nie można czerpać zysków.
  7. DYKTATORSKIE ZAPĘDY – WHO dąży do zmiany swojego statusu z organizacji doradczej na organizację dyktatorską poprzez prawnie wiążące proponowane zmiany w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych i “traktat antypandemiczny”.
  8. AFERY I PRZESTĘPSTWA – WHO wielokrotnie była zamieszana w afery i była oskarżona o przestępstwa, w tym eksperymenty na ludziach w Afryce i Indiach.
  9. BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI – delegaci na Światowe Zgromadzenie Zdrowia są wybierani w demokratycznych wyborach, są nieznani i całkowicie pozbawieni kontaktu z ludźmi i ich potrzebami. Urzędnicy WHO mają immunitety, które powodują ich bezkarność i brak odpowiedzialności.
  10. TAJNIE PODEJMOWANE DECYZJE I OBRADY – tajne obrady, brak przejrzystości decyzji WHO. To, co jest ukrywane przed nami nie może mieć na celu naszego dobra!!!

  ŻĄDAMY WYJŚCIA POLSKI Z WHO!!!