Tedros

  – prawda wygrywa? 

  Szef WHO zaniepokojony siłą obywatelskiego protestu

  W jawnym przejawie desperacji niewybrany globalista i szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus wzywa młodych ludzi do podniesienia głosu, ‘aby przeciwstawić się kłamstwom, które podważają porozumienie [pandemiczne] w mediach społecznościowych’: „Nie możemy pozwolić, aby to historyczne porozumienie, ten kamień milowy w dziedzinie zdrowia na świecie, było sabotowane przez tych, którzy szerzą kłamstwa, celowo lub nieświadomie”.

  Transkrypcja:

  0:00
  Porozumienie w sprawie pandemii ma kluczowe znaczenie dla ludzkości.

  0:06
  Gdyby obowiązywało przed COVID-19, nie stracilibyśmy tak wiele.

  0:12
  Nie ucierpiałoby tak bardzo pokolenie, które przeżyło COVID-19.

  0:23
  Ponosimy zbiorową odpowiedzialność za ochronę przyszłych pokoleń przed cierpieniem, którego doświadczyliśmy jako młodzi ludzie.

  0:37
  Mają Państwo najwięcej do zyskania dzięki silnemu porozumieniu.

  0:45
  Jest prawdopodobne, że w ciągu swojego życia staną Państwo w obliczu kolejnej pandemii.

  0:51
  Nie możemy wiedzieć, jak łagodna lub poważna może być, ale możemy być przygotowani.

  1:02
  Dlatego musimy podnieść głos, aby powiedzieć przywódcom, że chcą Państwo tego porozumienia.

  1:11
  Chcą Państwo tego porozumienia, to Państwa przyszłość i musimy podnieść głos, aby przeciwstawić się kłamstwom, które podważają porozumienie w mediach społecznościowych w rozmowach z przyjaciółmi i rodzinami.

  1:27
  I w żaden inny sposób nie możemy pozwolić, aby to historyczne porozumienie, ten kamień milowy w globalnym hemie był sabotowany przez tych, którzy celowo lub nieświadomie rozpowszechniają kłamstwa, ponieważ ostatecznie porozumienie w sprawie pandemii dotyczy Ciebie, Twojego świata i Twojej przyszłości.

  To nie pierwszy raz, kiedy Tedros jest wyraźnie zaniepokojony siłą niezależnego, obywatelskiego protestu przeciwko zakusom WHO przejecia decyzyjności suwerennych państw.