Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Gebreyesus. Jeżeli dopuścimy do zatwierdzenie poprawek w Międzynarodowych Przepisach Zdrowotnych IHR (2005) i WHO CA+ Tedros będzie mógł sam podejmować kluczowe decyzje dotyczące naszego zdrowia i życia. Warto poznać tę postać bliżej.

  Tedros Adhanom Gebreyesus jest pierwszym w historii WHO dyrektorem generalnym, który nie jest doktorem medycyny. Gebreyesus w latach 2005 – 2016 był ministrem w rządzie Etiopii. Był jedną z trzech osób kontrolujących etiopskie służby oskarżone o zbrodnie, tortury i porwania. W czasie gdy Tedros był ministrem gigantyczna korupcja spowodowała obcięcie przez Stany Zjednocznone o 79 procent dotacji Etiopii na cele walki z AIDS.

  Swoją pozycję dyrektora generalnego zawdzięcza między innymi przyjaźni z Billem Gatesem. Ich zażyła relacja zaowocowała wybudowaniem sieci klinik aborcyjnych, gdzie setki tysięcy Etiopek usuwało swoje niechciane dzieci. Niezależnie od naszego światopoglądu pamiętajmy, że ci ludzie podsycają podziały między nami dla pieniędzy i władzy, jednocześnie traktując przemysł aborcyjny jako jedną z wielu dróg do zwielokrotnienia swoich fortun.

  Tedros był wielkim promotorem chińskich inwestycji w Etiopii. Inwestycja obejmowała osiem parków przemysłowych, pięćdziesiąt tysięcy kilometrów dróg i setki kilometrów kolei). Jak pisał “Washington Post” i “Sunday Times” w zdobyciu obecnej pozycji pomogło mu też lobby chińskie.

  Podsumowując Gebreyesus jest etiopskim, komunistycznym zbrodniarzem o kryminalnej przeszłości. Dla Tedrosa korupcja jest chlebem powszednim, WHO zmieniło politykę finansowania. Decyzją Zgromadzenia Zdrowia (WHA) w maju 2016 r. spółki handlowe, podmioty prywatne mogą wpływać na decyzje strategiczne tej organizacji. Od tego momentu skandaliczny konflikt interesów staje się faktem, a nazywanie WHO mafijną organizacją terrorystyczną jest uzasadnione.

  Obecnie WHO reprezentuje interesy koncernów farmaceutycznych i sojuszów szczepionkowych oraz ludzi, którzy z tego przemysłu czerpią gigantyczne zyski. Niecałe 20 procent budżetu WHO pochodzi ze składek państw członkowskich, pozostałe ponad 80 procent stanowią dobrowolne składki celowe podmiotów takich jak Fundacja Billa i Melindy Gates, Rotary Club, Gavi Vaccine Alliance (sojusz szczepionkowy) czy Bank Światowy.

  POMYŚL, CZY CHCESZ ABY TEN CZŁOWIEK DECYDOWAŁ O TWOIM ZDROWIU ORAZ ZDROWIU I ŻYCIU TWOICH BLISKICH???