Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Telegrami StopWHOpl

  https://t.me/+MWoMMPeItmowMTY0

  gdzie usłyszysz jak Dyrektor Generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Gebreyesus z dumą zapowiada wprowadzenie cyfrowego nadzoru nad obywatelami świata::

  https://t.me/c/1651382373/8399


  POSŁUCHAJ TEŻ ALARMUJĄCEGO KOMENTARZA DR JOHNA CAMPBELLA:

  https://fb.watch/lvwMuDUCOD/

  Czy takiej przyszłości chcesz dla siebie i swoich bliskich???

  WHO i Unia Europejska współpracują nad wprowadzeniem cyfrowych certyfikatów zdrowia na całym świecie.

  “W ostatnich miesiącach Światowa Organizacja Zdrowia docisnęła pedał gazu w swoich dążeniach do centralizacji i certyfikacji danych pacjentów z całego świata. Traktat Pandemiczny WHO CA+ i aktualizacja Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych IHR 2005, a teraz globalna sieć certyfikatów zdrowotnych – wszystko to na wypadek przyszłych pandemii, których wystąpienie głoszą z niezachwianą pewnością.

  W dokumentach źródłowych dowiadujemy się, że centralizacja i cyfryzacja danych o pacjentach jest kluczowym czynnikiem, który poprawi bezpieczeństwo i zdrowie w skali globalnej. Wcale nie walka z chorobami, promocja zdrowego trybu życia i odżywiania, czy neutralizacja skażenia wody i powietrza. Nie!!! Priorytetem WHO i Unii Europejskiej jest obecnie doskonalenie cyfrowych narzędzi inwigilacji i kontroli.”

  Warto przypomnieć, że:

  Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) chce nakazywać bankom na całym świecie, aby zaczęły wydawać obowiązkowe identyfikatory cyfrowe wszystkim klientom i odmawiać obsługi każdemu, kto zostanie uznany za “niezgodnego” lub umieszczonego na czarnej liście przez organizację globalistyczną.

  C.D.
  https://stopwho.pl/apel-do-twojego-rozsadku/

  CZY NA PEWNO CHODZI IM O TWOJE ZDROWIE???

  POSŁUCHAJ. POMYŚL. ROZWAŻ W SERCU CZY TAKIEJ PRZYSZŁOŚCI CHCESZ DLA SIEBIE, SWOICH BLISKICH I NASTĘPNYCH POKOLEŃ???