WHO: Zmiana klimatu może wymagać szczepienia populacji przeciwko migrującym komarom

  Urzędnik Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) zasugerował, że MASOWE SZCZEPIENIA mogą być konieczne do zwalczania chorób przenoszonych przez komary, ponieważ zakażone owady migrują do nowych krajów z powodu zmian klimatycznych.

  Dr Maria Van Kerkhove, kierownik techniczny WHO ds. COVID-19, skomentowała to na niedawnej konferencji prasowej.

  “Wiele z nich dotyczy również innych zastosowań istniejących narzędzi” – powiedziała – “w przypadkach, w których mamy interwencje, takie jak interwencje medyczne, terapie lub szczepionki w zależności od patogenu”.

  “Musimy być w stanie się na to przygotować”.

  Siedząc obok dyrektora generalnego WHO, Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, Van Kerkhove powiedział ponadto, że kraje muszą “przyjrzeć się, jak zmieniają się zmiany klimatu oraz dynamika rozprzestrzeniania się i amplifikacji – i przygotować się na to”. Jeśli chodzi o Ghebreyesusa, powiedział, że COVID-19 nie jest już sytuacją nadzwyczajną, ale jego ryzyko jest nadal wysokie. Narzekał również, że wiele krajów nie zgłasza już swoich danych dotyczących COVID do WHO.Powiedział, że w ubiegłym miesiącu tylko 25% krajów i terytoriów zgłosiło WHO zgony z powodu COVID-19 – spadek w porównaniu z poprzednimi wartościami procentowymi raportów.”I tylko 11% zgłosiło hospitalizacje i przyjęcia na OIOM” – powiedział.”Nie oznacza to, że inne kraje nie mają zgonów lub hospitalizacji – oznacza to, że nie zgłaszają ich do WHO”.Ghebreyesus poprosił kraje, aby ponownie zaczęły zgłaszać dane do jego organizacji.”Wirus nadal krąży we wszystkich krajach, nadal zabija i nadal się zmienia” – ostrzegł.

  W czerwcu WHO nawiązała współpracę z Unią Europejską w celu stworzenia zglobalizowanego cyfrowego systemu paszportów szczepionek na wypadek przyszłych pandemii.

  W tamtym czasie Ghebreyesus powiedział, że zmiany klimatu, wylesianie i urbanizacja pogorszą przyszłe pandemie, chyba że kraje podejmą skoordynowane działania jako jedna globalna społeczność”

  CZY KOGOŚ, KTO OBSERWUJE POLITYKĘ ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA DZIWI, ŻE WHO KREATYWNIE PRÓBUJE POŁĄCZYĆ SZCZEPIENIA ZE ZMIANAMI KLIMATU???

  UWAGA: UE I WHO WSPÓŁPRACUJĄ W CELU STWORZENIA DLA NAS GLOBALNEGO CYFROWEGO SYSTEMU PASZPORTÓW SZCZEPIEŃ.

  CO O TYM MYŚLISZ???

  CZY CHCESZ BYĆ CZĘŚCIĄ “JEDNEJ GLOBALNEJ SPOŁECZNOŚCI WHO???