Czy czujecie się Państwo uspokojeni tymi odpowiedziami???

  W piśmie zwróciliśmy się z wnioskiem o przedstawienie Polakom jasnego stanowiska w jaki sposób Ministerstwo Zdrowia i Rzecznik Praw Obywatelskich zamierzają zabezpieczyć intes Polski i Polaków wobec przedstawionych, alarmujących zagrożeń.

  Czy uważacie Państwo, że zostaliśmy poważnie potraktowani???

  Najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce. Reaguj!!! Sprawa dotyczy bezpieczeństwa Twojego, Twoich Bliskich i następnych pokoleń:


  https://stopwho.pl/zadanie-wyjscia-polski-ze-swiatowej-organizacji-zdrowia-poznajmy-stanowisko-osob-publicznych-w-tej-sprawie/

  Zapraszamy też do zapoznania się z korespondencją z MZ w sprawie poprawek do Międzynarodowych Poprawek Zdrowotnych IHR (2005) oraz ” traktatu pandemicznego”:

  Ministerstwo Zdrowia nie dysponuje tłumaczeniem propozycji poprawek do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych IHR (2005) i “traktatu” na język polski. Nie możemy zapoznać się z treścią tych dokumentów w języku polskim. Ministerstwo Zdrowia nie dokonało też analizy zgodności dokumentów z polskim prawem w formie, w której moglibyśmy się z nią zapoznać. Podobno dokonuje takiej analizy “na bieżąco”.

  Ministerstwo Zdrowia nie zapoznało się z poważnymi zagrożeniami, które są nagłaśniane podczas dwóch alarmujących konferencji w Parlamencie Europejskim poświęconych polityce Światowej Organizacji Zdrowia!!! Urzędnicy MZ uważają najwyraźniej, że powinniśmy zachować spokój wobec słów chorwackiego europarlamentarzysty Mislava Kolakusica, który nazywa wprost WHO organizacją terrorystyczną i mówi, że bezpieczniejsze i zdrowsze dla ludzkości byłoby podpisanie umowy z kolumbijskim kartelem narkotykowym niż z WHO. Kolakusic jest jednym z wielu, którzy ostrzegają ludzkość przed zbliżającym się ze strony Światowej Organizacji Zdrowia niebezpieczeństwie.
  https://nauczycieledlawolnosci.pl/wp-content/uploads/2023/09/2023_09_11_BWM_do_Nauczycieli_dla_Wolnosci_ws_wniosku_o_dostep_do.pdf

  Wyraź swoje zdanie na temat Światowej Organizacji Zdrowia.
  Wyraź swoje poparcie dla żądania wyjścia Polski z WHO:

  https://www.petycjeonline.com/stop_who_danie_wyjcia_polski_ze_wiatowej_organizacji_zdrowia?fbclid=IwAR0aADWBN9kUQ1ihRdYAGD3kz6jU8hfnluMdfWomIWS-QZRIn7cQAI0JvDI#form

  PrzełamujeMY zmowę milczenia mediów i polityków!!!