DLACZEGO MEDIA MILCZĄ???

  Dnia 19 kwietnia odbyła się w Parlamencie Europejskim w Strasburgu konferencja na temat tzw. traktatu antypandemicznego Światowej Organizacji Zdrowia.

  Konferencja została zorganizowana przez Children’s Health Defense i europejskich posłów Francesca Donato, Stasysa Jakeliunasa, Virginie Joron, Mislava Kolakusica, Sylvię Limmer, Roba Roosa, Ivana Vilibora Sincica i Cristiana Terhes.

  Na spotkanie zproszono lekarzy i prawników mających wieloletnie doświadczenie w pracy z WHO, którzy przedstawili swoją ocenę sytuacji sanitarnej z ostatnich trzech lat na poziomie światowym, jak i obecne tendencje rozwojowe zarządzania epidemiami. Prelegenci nie ukrywali swojego niepokoju. Wyrazili życzenie, aby poszanowanie praw człowieka i zapobieganie ludobójstwu nadal wytyczały drogę europejskiej demokracji. Wyrazili poważne obawy wobec docierających informacji o aktualnie toczących się negocjacjach dotyczących przyszłej zmiany statusu WHO w stosunku do krajów członkowskich oraz wobec braku zaangażowania mediów głównego nurtu w informowanie opinii publicznej na ten temat.

  Mecenas Kruse nawiązuje także do sytuacji w szwajcarskim parlamencie, gdzie tamtejszym posłom nie udało się otrzymać odpowiedzi na postawione na ten temat pytania.

  WNIOSKI NIEZALEŻNYCH EUROPARLAMENTARZYSTÓW I EKSPERTÓW W DZIEDZINIE MIĘDZYNARODOWEJ POLITYKI ZDROWOTNEJ SĄ ALARMUJĄCE!!!

  https://banbye.com/watch/v_VX63n_2T3qSo


  https://youtu.be/mll3s0BnJ5g