“Bardzo dziękuję dr Johnowi Campbellowi za umożliwienie mi przedstawienia kompleksowego przeglądu sposobów, w jakie Światowa Organizacja Zdrowia próbuje zmienić prawo międzynarodowe.”

  James Roguski

  https://jamesroguski.substack.com/p/outrageous-who-power-grab?utm_source=post-email-title&publication_id=746475&post_id=125053178&isFreemail=true&utm_medium=email

  STOP PRZEJĘCIU WŁADZY

  Dr John Campbell skontaktował się ze mną kilka dni temu i spotkaliśmy się 30 maja 2023 r., aby przeprowadzić ten wywiad. Wielkie dzięki dla Johna za umożliwienie mi przedstawienia poniższych informacji i WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich, którzy skontaktowali się z nim, aby przekazać moją prośbę. NAPRAWDĘ TO DOCENIAM. Udało się!

  OBEJRZYJ PROSZĘ PONIŻSZY FILM

  Dr Abdullah Assiri, współprzewodniczący grupy roboczej ds. zmian w międzynarodowych przepisach zdrowotnych (WGIHR), powiedział coś, co moim zdaniem jest absolutnie nie do przyjęcia.

  Priorytetyzacja działań, które mogą ograniczać indywidualne wolności… są… niezbędne podczas pandemii”.

  https://www.who.int/news-room/events/detail/2023/05/22/default-calendar/strategic-roundtables-seventy-sixth-world-health-assembly (Session 1)

  Niniejszym wzywam do usunięcia dr Abdullaha Assiriego ze stanowiska współprzewodniczącego WGIHR na tej podstawie, że publicznie okazał niepokojący brak szacunku dla podstawowych wolności i niezbywalnych praw każdego człowieka na ziemi. To niedopuszczalne!!!

  Krótki film o projekcie “traktatu antypandemicznego”:

  Krótki film o proponowanych zmianach w międzynarodowych przepisach zdrowotnych:

  Inny krótki film o poprawkach IHR (2005)

  STOP WHO!!!